CÜNEYT ARKIN - (MALKOCOĞLU - BATTAL GAZİ - KARA MURAT) PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Cuma, 11 Mart 2011 20:41
CÜNEYT ARKIN: "POLAT ALEMDAR BİR KARATE KURSUNA GİTSİN"
.Ünlü Aktör Cüneyt Arkın Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı için "Kendisine tavsiyem bir an önce bir karate kursuna yazılsın. Taekwondo ya da eskrim de olabilir" dedi.

CÜNEYT ARKIN: "POLAT ALEMDAR BİR KARATE KURSUNA GİTSİN"

11 Mart 2011 / 21:30:45


...
Ünlü Aktör Cüneyt Arkın Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı için "Kendisine tavsiyem bir an önce bir karate kursuna yazılsın. Taekwondo ya da eskrim de olabilir" dedi.


...
Geçtiğimiz günlerde Saran Medya tarafından kurulan İstanbulls takımının Dünya Boks Ligi’nde Paris United ile yaptığı maçını izleyen ünlü sanatcı Cüneyt Arkın boksa duyduğu ilgiyi ortaya koydu. Ekibimizi, heyecanlı maçında yanlız bırakmayan Cüneyt Arkın o gecenin en heyecanlı ismiydi. Arkın, kendisini boks müsabakasına kaptırınca bir anda Malkaçoğlu havasına büründüğü görüldü. Buna rağmen usta sanatçı, takımımızın mağlubiyetiyle salondan hayli üzgün ayrıldı.

 

"Çatık Kaşla Kahraman Olunmaz"


...Usta Aktör Cüneyt Arkın, Malkoçoğlu, Battal Gazi, Kara Murat gibi canlandırdığı karakterlerle Türk sinemasının önemli bir dönemine adeta damga vurdu. Habertürk'ün haberine göre aktör bu sefer de, Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ını hem eleştirdi hem de tavsiyelerde bulunarak dikkat çekti. Arkın, Türk toplumunun sinemada bir kahramana ihtiyacı olduğuna değinerek "Çatık kaşla kahraman olunmaz. Adam 4 yıldır kaşlarını çatarak milyarlar kazandı. Vücudunu kullanamıyor, tavsiyem bir karate kursuna gitsin" dedi.

"Ben bir kahramandım ve insanların gönlünde hâlâ öyleyim"


...Aktör, Zeytinburnu Belediye Başkanı’nın makamında ziyaret ederek samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, konu birara bugünkü Türk sinemasına geldi. Türk sinemasına bugüne kadar 187 tane film kazandırdığını anlatan sanatçı sözünü esirgemedi. Arkın, "Ben bir kahramandım ve insanların gönlünde hâlâ öyleyim" diye açıkladı. Türk sinemasının bir kahramanı bulunmadığınının altını çizen Arkın, Türk toplumunun sinemada bir kahramana ihtiyacı olduğunu, fakat zamane sanatçıları arasında bu özellikleri taşıyan bir karakterin bulunmadığını belirtti.


"Kendisine tavsiyem bir an önce bir karate kursuna yazılsın"


...Bu arada Malkoçoğlu'nun Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'a yönelik sözleri ok gibi çıktı. Malkoçoğlu, Battal Gazi, Kara Murat karakterlerinin insanların hafızasında önemli bir yer edindiğini anlatan aktör, "Polat Alemdar... Adamın kaşları sürekli çatık. Çatık kaşla 4 yıldır milyarlar kazanıyor. Kendisine tavsiyem bir an önce bir karate kursuna yazılsın. Taekwondo ya da eskrim de olabilir. O zaman mimiklerine daha iyi hükmedebilir" diye konuştu.

Son Güncelleme: Pazartesi, 28 Mart 2011 08:50
 

Add comment


- Wing Tsun ve Escrima savunma sanatı çalışan Fırat Kardeşler, EWTO,

Devamı...
- Flaş! Kadın Sporcuların 5’te Biri Dövüş Sporlarını Tercih,

Devamı...
- Ankara Cumhuriyet Savcılığına 3 kişi ve kulübün şikayeti...

Devamı...
- Bruce LEE'ye de hocalık yapmış olan Büyük Usta Wong Shun,

Devamı...

- Almanya’nın önemli şehirlerinden biri olan Duisburg’da,


Devamı...

- Geçtiğimiz ay İsveç’de yapılan Uluslararası Elit Taekwondo,

Devamı...
HAYRETTİN HAMURCU;
"TÜRKİYE’DE ÖNÜNE GELEN, BENKANCHO’YUM,"
Devamı...
1 Soru / 1 Cevap
- Avcı Wing Tsun ile Avcı Sistem arasındaki fark
Devamı...
RAMAZAN ÇELİKTÜRK İLE RÖPORTAJ;
"KAJU KENBO BENİM ÖZÜM"
Devamı...
php script encode decode php script encode decode