RAMAZAN BEYAZKAYA'DAN MODERN SPOR SALONU...

16 Aralık 2010 / 17:57

...Demir Yumruk Ramazan BEYAZKAYA, son zamanlarda Kıck Boksa olan ilgiyi dikkate alarak 4. Levent'te modern bir spor salonu açtı. Açılışta İstanbul-Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ve Fox TV Döğüş Sporları Koordinatörü Bilgehan DEMİR ile iş, sanat ve spor dünyasından bir çok konuk katılırken açılışta SİYAHKUŞAK'ta hazır bulundu.

...Milli Kıck Bokscu Ramazan BEYAZKAYA 4. Levent sanayi mahallesinde modern spor salonu açtı. Açılışa Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve Fox TV Dövüş Sporları Kordinatörü Bilgihan Demir ile spor ve sanat dünyasından bir çok ünlü konuk katıldı.


...Alkışlar arasında açılışı yapan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, "Hayırlı olsun" temennisi ile kurdeleyi keserken medyanın ilgi odağı oldu. Başkan Fazlı KILIÇ, spor salonunu gezerek sporcularla ilgilendi ve resim çektirdi.


...Öte yandan Başkan Fazlı KILIÇ ile Fox TV Dövüş Sporları Kordinatörü Bilgehan DEMİR yaptıkları sohbette mücadele sporlarının faydasına değindiler. Bilgehan DEMİR, İnsanların sokak yerine spor salonlarını tercih ederek, enerjisini spor salonlarında değerlendirmesi gerektiğini ifade etti. Bu tip salonların ihtiyaç olduğuna değinilerek profesyonel Kıck Bokscu Ramazan BEYAZKAYA'yı tebrik ettiler.


...Son zamanlarda iyi salonlara karşı olan bu ilgiyi gören BEYAZKAYA, Kıck Boksa karşı büyük ilgi olduğunu, ailelerin çocuklarını yollarken güvenilir ve modern salonlara dikkat ettiğini vurguladı. Sultan Selim Caddesi üzerindeki modern salon, resepsiyon bölümü, kafe, soyunma odaları, konuk odası, ring vb. bölümleriyle dikkat çekti.


...Sokak aralarında bodrumlardan kurtarılan spor salonlarının üst katlara çıktığı gözlendi. Yetkililer tarafından gün ışığı gören ve temiz havada yapılan çalışmada başarının daha çok geleceği ifade edilerek sporcunun salonlara olan devamının modern salonlardan geçtiğine dikkat çekildi.

 
- Wing Tsun ve Escrima savunma sanatı çalışan Fırat Kardeşler, EWTO,

Devamı...
- Flaş! Kadın Sporcuların 5’te Biri Dövüş Sporlarını Tercih,

Devamı...
- Ankara Cumhuriyet Savcılığına 3 kişi ve kulübün şikayeti...

Devamı...
- Bruce LEE'ye de hocalık yapmış olan Büyük Usta Wong Shun,

Devamı...

- Almanya’nın önemli şehirlerinden biri olan Duisburg’da,


Devamı...

- Geçtiğimiz ay İsveç’de yapılan Uluslararası Elit Taekwondo,

Devamı...
HAYRETTİN HAMURCU;
"TÜRKİYE’DE ÖNÜNE GELEN, BENKANCHO’YUM,"
Devamı...
1 Soru / 1 Cevap
- Avcı Wing Tsun ile Avcı Sistem arasındaki fark
Devamı...
RAMAZAN ÇELİKTÜRK İLE RÖPORTAJ;
"KAJU KENBO BENİM ÖZÜM"
Devamı...
php script encode decode php script encode decode