sosyal medyada biz

Salim KAYICI’dan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ a Teşekkür

05 Şubat 2015 Perşembe, 21:28

Yunanistan’ ın Başkenti Atina’ da yapılan Athens Challenge Şampiyonasında 8 Madalya alan Kıckboks takımımızı, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ sporcularımızın aldığı başarılı sonuçlar sonrası bir tebrik mesajı yayınladı. Bunun üzerine Kıck Boks Federasyonu Başkanı Salim KAYICI, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ a teşekkür etti.

Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ mesajında; “Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen şampiyonada mücadele eden  Kick Boksçularımızdan güzel haberler geldi. 5 sporcu ile katıldığımız “Athens Challenge Şampiyonası’ndan 8 madalya ile dönmek bizlere gurur ve sevinci bir arada yaşattı. Sporda doğru yolda olduğumuzu bir kere daha görme fırsatımız oldu. Madalya kazanan sporcularımızı ve bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyor, sporcularımızın başarısının sürekli olmasını diliyorum” dedi.

Federasyon Başkanımız Sayın Salim KAYICI’ da Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ’ a, Bakanlığımıza ve Spor Genel Müdürlüğümüze Kick Boksa katkılarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.