SİYAHKUŞAK

Fırat Kardeşler’den Wing Tsun Kung-Fu&Escrima…

Fırat Kardeşler’den Wing Tsun Kung-Fu&Escrima…
Uzun yıllar WTEO’da Wing Tsun ve Escrima dövüş sanatı yapan Fırat Kardeşler, bugün TWTEO’ya bağlı olarak çalışıyor ve bir çok elit yerde ders veriyor. Sfu Hasan FIRAT, Şirinevler, Beşiktaş ve Yıldız Teknik Üniversitesi, kardeşi Hüseyin FIRAT’ın da Zeytinburnu’ndaki çalışmaları dikkat çekiyor. Öte yandan abi FIRAT, TWTEO Başantrenörü ve 2013 yılı başındfirat-kardesler-3a kurulan M.A.C Wing Tsun Kung-Fu/ESC Grup’un da Test Direktörlüğü görevini de yürütüyor.

 

“Wing Tsun Kung-Fu” Fırat Kardeşler’in hayatında önemli bir yer tutuyor. Özellikle Sifu ŞAHİN ve Sifu AVCI ile çalışarak öğrendikleri sanatın hakkını yeni öğrenciler yetiştirerek veriyorlar. Bulunduğu TWTEO’nun üst düzey Sifu’su olan abi Hasan FIRAT ile Kardeşi Hüseyin FIRAT öğrencileri tarafından da çok seviliyor.

Sifu Hasan FIRAT’ın ders verdiği merkez salon TWTEO Şirinevler’deki çalışmalar, eski ve yeni öğrencilerden oluşan büyük bir grup ile deva

m ediyor. Pazartesi-Salı ve Cuma günleri yapılan Wing Tsun Kung-Fu/Escrima çalışmaları düzenli ve bir disiplin içinde gerçekleşiyor.

Wing Tsun ve Escrima çalışmak isteyenler için yeni gruba katılma ve özel ders alma imkanı bulunuyor. Ayrıca Sifu Hasan FIRAT, M.A.C Wing Tsun&Esc Grup’un  Test Direktörlüğünü yapıyor, öğrencilerin test ve yenileme çalışmalarını düzenli olarak yürütüyor.

Bilindiği gibi Şirinevler Dojo’da ders veren Sifu Hasan FIRAT, Sifu Mustafa ŞAHİN’nin lideri olduğu Türkiye’nin en eski organizasyonu TWETO’nun Başatrenörü olarak görev yapıyor.

Şirinevler: Sifu HASAN FIRAT
Hürriyet Mh. Akgün Sk. No: 10/6 ŞİRİNEVLER
Dersler:
Şirinevler: Pazartesi-Çarşamba-Cuma
Gsm: 0535 322 81 89

SİYAHKUŞAK Martial Arts Club
M.A.C Stüdyo: Sanayi Mh. Sultan Selim Cd. Yonca Sk. No:3/A 4.Levent – İST
Dersler:
Salı-Perşembe-Cumartesi
Hafta Sonu: Cumartesi-Pazar
İletişim
Yılmaz VURAL
gsm: 0536 631 64 62

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.