SİYAHKUŞAK

Hakkımızda

BİZ KİMİZ, GÖREVLERİMİZ NELERDİR?

WWW.SİYAHKUŞAK.COM.TR bir Dövüş Sanatları Web Sitesi’dir.

Siyahkusak LogoSİYAHKUŞAK Web’in asli görevi ülkemizde ki dövüş sanatları medyasındaki eksikliği ve duyulan boşluğu doldurmaktır. Bu bağlamda SİYAHKUŞAK çalışanları dövüş sanatları tutkunları tarafından oluşturulmuş bir haber ve bilgi portalıdır.

Web sitemiz, portal görevi gereği bu konuda haber, yorum ve röportaja öncelik verip tanıtım, teknik ve bilgi ağırlıklı zengin bir içerik oluşturmaktır.

Dövüş sporlarına gönül vermiş çeşitli medyalarda görev almış profesyonellerden oluşan ekibimizle dövüş sporları dünyasındaki son haberleri, anlaşılır, tarafsız ve hızlı bir şekilde okurlarımızla buluşturmayı amaçlar.

İçeriğinde Karate, Taekwondo, Wushu&Kung-Fu, Judo, Aikido, Kick-Boks, Muay Thai, Boks, Jiu Jitsu, MMA, Güreş  vb. mücadele sporları yer alır.

Branşlar ve stiller arasında hiç bir ayırım yapmadan yer vermek, toplumun dövüş sanatlarını tanımasında ve gençlerimizin sevmesini sağlayarak katılım göstermesine destek olmaktır.

Siyahkuşak haber bağlantıları dışında hiç bir müessese ve kurumla bağlantısı yoktur. Gücünü kurulduğu günden bugüne okur ve ziyaretcilerinden alır. Haber sunumunda doğruluk ve güven ilkelerini ön planda tutar.

Siyahkuşak yazarları yazılarında özgürdür. Site yazarlarının yönetimi eleştirmesi serbest, yazarların birbirini eleştirmemesi yönetimin tavsiye kararıdır. Siyahkuşak yazarları ne kadar özgürse o kadar okur ve ziyaretçilerine karşı soyumludur.

*Siyahkuşak ® marka tescillidir. Taklit edilemez. Yazı, resim yada grafiklerden alıntı yapılamaz, Copyright © www.siyahkuşak.com.tr, bir dövüş sanatları sanatları web sitesidir. İletişim ve yayıcılık üzerine medya görevi yapar ve basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder. Site içeriği yönetime, yazarların görüşü ise kendisine aittir.

iletisim@siyahkusak.com.tr