SİYAHKUŞAK

Siyah Kuşak’tan

SİYAHKUŞAK’tan

Değerli Ziyaretcilerimiz…

Yayına başladığımız günden bugüne zaman adeta su gibi geçti. İmkanlar cerçevesinde çalışmalarımızı yaparak, siz değerli   ziyaretcilerimize ulaşmaya devam ettik. Nasıl yola çıktıysak aynı değerlerimizden hiç bir şey kaybetmeden o yolumuza devem ediyorz.Eksiklerimizi, siz değerli üye ve okurlarımız rahatlıkla görebiliyor. Elbette bu eksiklerimizi gidermek konsert olarak güzel bir site hazırlamak ciddi ve kaliteli bir içerik sunmak bizim görevimiz.İşte sizlerde bizim bu açıklarımızı zaten görüyorsunuz. Bu yüzden yaptığınız ve yapacağınız eleştirilere saygı duyuyor, eleştirenlerle ayrı değil, aynı çatı altında olmayı hedefliyoruz. Tüm ziyaretcilerimiz şunu iyi bilmelidir ki Siyahkuşak olarak samimiyetimizde şüphe yoktur.

Bizler severek, inanarak ve samimiyetle çalışmaya devam edeceğiz. Tarafsızlığımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Doğru ve güvenilir olmak için gücümüzü bu tarafsızlığından ve siz değerli okurlarımızdan alacağız.

Evet, Siyahkuşak olarak yıkıcı değil, güvenilir ve yapıcı olmayı seçiyoruz. Bizimde eleştirimiz olduğunda mutlaka dikkat çekecek ama söz hakkı sadece bizim olmayacak.

Bize her konuda iletişim sayfamızdan ve ziyaretci defterimizden ulaşabilirsiniz. Görüşleriniz mutlaka itibar görecek, dikkate alınacaktır. Camiamızın kamuoyunda çok yer alamadığı gerçeğini hepimiz biliyoruz. Tiraj ve reyting tutkusu komuoyunun oluşmamasında ve başarılarımızın gerçek değerine ulaşamadığını görüyoruz.
Hatta sırası gelmişken kişisel yazı ve resimlerinizi, yaptığınız bir çalışmayı, bir eleştiri, bir görüşü  yada bir düşünceyi paylaşmak isteyen antrenör, teknik adam,  sporcu, okuyucu ve tüm ziyaretcilerimize şunu belirtmek isteriz  ki “lütfen bize yazın”. Zira paylaşmak güzel olsa gerek…