SİYAHKUŞAK

SAĞLAM KIRDI!

SAĞLAM KIRDI!

Flaş! Dünya Şampiyonu Taekwondocu Grand Master İsmet Sağlam Çarşamba sabah saat 10’da Show Tv’de ki canlı yayınlanan “Her Şey Dahil” proğramında gösteri yaptı.

Milli Sporcu, ünlü Taekwondo Antrenörü Grand Master İsmet Sağlam, Show Tv’de Çarşamba sabahı saat 10’da başlayan Her Şey Dahil’de gösteri yaptı. Üzerinde balyoz ile ytong kırdıran Sağlam Hoca daha sonra mermer kırışı yaptı. Kendi geliştirdiği metod ve kırış tekniği ile dikkat çekti. Her Şey Dahil’in sunucusu Ali Şan’da 1 adet mermer kırarak şova eşlik etti.

Proğramda, İsmet Sağlam Dünya şampiyonluk madalyasını sunuculara taktı. Ali Şan’ın isteği ile madalya Çağla Şıkel’e takılırken günün anısına güzel bir tablo oluşturdu.

Taekwondo’ya uzun yıllar hizmet veren ünlü hoca, yeni nesillere yaptığı sporu tanıtmak için elinden geleni yapıyor. Tecrübe deneyimini kırdığı rekorlarla süsleyen Sağlam Hoca camia tarafındanda yakından seviliyor. Dünya Şampiyonu Taekwondocu  İsmet Sağlam bu kez de Show Tv’de gösterilerine devam etti.

Sağlam Hoca Rekor Denemeleri Geliştiriyor!

Ünlü Taekwondo Antrenörü İsmet Sağlam akıllara durgunluk veren rekor denemeleri geliştiriyor. Bugüne kadar yaptığı rekor denemeleriyle hafızalardan silinmeyen Grand Master İsmet Sağlam, yeni dünya rekorlarıyla  tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Yaptığı denemeleri başarıyla tamamlayarak sevenlerin gönlünde taht kuruyor.

Tam 40 Yılı Aşan Spor Hayatına Sayısız Rekor…

– 40 yılı aşan spor hayatına sayısız dünya rekorunu sığdıran Milli Taekwondo Antrenörü İsmet Sağlam, bir denemesinde bıçak üstüne yatarak göğsünde taş blokları kırdırdı. İsmet Sağlam, daha önce 5 taş bloku ile gerçekleştirilen bir rekorunu da 7 taş ile kırmayı denedi ve başarıyla tamamladı. Ayrıca İsmet Sağlam, diğer bir denemesinde ise 2,5 metrelik ytong duvarı delmeyi başardı.

200 Adet Mermeri 12.6 Saniyede Kırdı…

Bilindiği gibi Taekwondo dünya rekortmeni olan Grand Master İsmet Sağlam, daha önce Sarıyer Sahil Meydanı’nda 200 adet mermeri 12.6 saniyede kırarak yeni bir dünya rekorunun altına imza atmıştı. İsmet Sağlam, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen 9. Dünya Taekwondo Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etti.

 

Ebrar Sağlam’da Babasının Yolunda Gidiyor…

 

– Öte yandan, İsmet Sağlam tarafından yetiştirilen kızı Ebrar Sağlam’da ”Dünya Gençler Taekwondo Şampiyonu” olmuş ve hepimizi gururlandırırken babasının yolunda bir adımda o atmış oldu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.